Zubní pohotovost Praha 5

Zubní pohotovost Praha 5

Zubní pohotovost Praha 5

Zubní pohotovost Praha 5 – Záchovná stomatologie

Restorativní neboli záchovná léčba je ošetření zubů, které byly z různých důvodů poškozeny. Poškození zubů a jejich posunutí se řeší záchovnými postupy. Při tomto léčení jsou estetické a funkční ztráty pacienta eliminovány restaurováním poškozených zubů a funkčních ztrát způsobených kazem nebo vnějšími příčinami. Kdo by nechtěl mít krásný a výrazný úsměv?

Záchovná léčba se určuje podle rysů obličeje člověka. Jejím cílem je v důsledku léčby vrátit člověku dřívější přirozený vzhled, funkčnost a krásný úsměv. Přestože jsou zákroky víceméně podobné, každá léčba je prováděna individuálně, protože každý má svoji charakteristickou strukturu čelisti a zubů.

Záchovná léčba zubů nemá žádné vedlejší účinky. Záchovné stomatologické léčení lze použít u lidí obou pohlaví a jakéhokoli věku. Způsob léčby, který pacient potřebuje, je stanoven při předběžném vyšetření. Poté, co byl člověku vysvětlen způsob léčby, začíná samotná léčba. Materiály použité během ošetření jsou biokompatibilní a nepoškozují zuby. Záchovná stomatologická léčba pacientům dovoluje léčit poškozené zuby, získat příjemný vzhled a krásný úsměv.

  • Pohotovost během 3 hodin od kontaktování
  • 5% sleva pro studenty na zubní ošetření
  • Veškerá potřebná dokumentace pro Vaší pojišťovnu
  • Naše klinika se nachází v centru Prahy – metro Andel

Těšíme se na Vaši návštěvu!
Praha 5, Štefánikova 18/25, stanice metra Anděl.
Objednat se: www.andel-dent.cz , email: info@andel-dent.cz, tel: +420 608 123 928, +420 777 056 788