Zubní ordinace Anděl Dent

Zubní ordinace Anděl Dent

Zubní ordinace Anděl Dent

 

Anděl Dent – jedinečná rodinná stomatologická klinika mezinárodní úrovně, vybavená moderním zařízením pro kvalitativní a pohodlné ošetření jak dětí, tak i dospělých.

Bolí vás zub? Potřebujete odstranit zubní kámen? Je nutný chirurgický zákrok? Ať se setkáte s jakýmkoliv problémem, zde můžete vždy získat bezbolestnou a vysoce kvalitní stomatologickou pomoc. Anděl Dent je jedna z mála klinik ve městě, kde se celé vaší rodině dostane široká škála stomatologických služeb. Pracujeme pro Vás od 8.00 do 20.00, včetně víkendů a svátků.

Neváhejte a objednávejte se k jakémukoliv našemu lékaři – vysoká úroveň servisu každého odborníka kliniky Anděl Dent je zaručena. Dávat takové garance nám dovolují správně navržené vnitřní standardy kvality. Všechny fáze léčby jsou zajištěné přísnou infekční kontrolou – riziko pro pacienta je prakticky nulové. Klinika nabízí nejrůznější akce a poskytuje slevy.

Naši pacienti se již přesvědčili o účinnosti léčby a prevence od Anděl Dent a vrátili si zdravý a krásný úsměv! Přijďte i Vy!

Zubní ordinace Anděl Dent

Těšíme se na Vaši návštěvu!
Praha 5, Štefánikova 18/25, stanice metra Anděl.
Objednat se: www.andel-dent.cz , email: info@andel-dent.cz, tel: +420 608 123 928, +420 777 056 788