Zubní klinika Praha

Zubní klinika Praha

Zubní klinika Praha

Zubní klinika „Anděl Dent“ byla založena v roce 2008. Nacházíme se v nádherné pražské čtvrti Anděl. Na naší klinice jsou zastoupeny všechny druhy moderní stomatologie: zubní implantáty, všechny druhy zubní protetiky: nekovové a kovo-keramické, mikroprotetika, mikro-bar protézy, umělecké restaurování zubů, profesionální ústní hygiena, kosmetická stomatologie, parodontologie. Všechny druhy služeb jsou licencovány a certifikovány.

Od svého založení v roce 2008 klinika „Anděl Dent“ se ukázala jako jedna z neúspěšnějších zubních klinik v Praze. Tajemstvím našeho úspěchu je nejen kombinace vysoké profesionality a ultramoderního zařízení, ale i správné plánování práce zubního lékaře, zaměřené na uspokojení klientových potřeb. Hlavním mottem týmu „Anděl Dent“ je Vaše zdraví a dokonalý úsměv.

Díky této proceduře získává úsměv přirozený a estetický vzhled. Používá se při léčbě takových stavů, jako je poškození způsobené kazem nebo jinými příčinami, stejně jako porucha žvýkání. Zuby, které potřebují léčbu z estetických nebo kosmetických důvodů, se ošetřují estetickými plombami. Kompozitní výplň, běžně známá jako „bílá plomba“, se na zub aplikuje, dokud je měkká a ztvrdne po osvícení ultrafialovým světlem.

Kompozitní výplň se používá především při estetickém plombování. Kromě kompozitních výplní existují ještě porcelánové a amalgámové výplně. Nejméně preferovanou metodou je plombování amalgámovou výplní, neboť je esteticky nevzhledná.

Estetické plomby se s rozvojem technologií mění. V minulosti byly kovové výplně často využívány, protože vydržely déle. Dnes je však materiál estetických výplní mnohem pevnější a dlouhodobější, a v porovnání s kovovými výplněmi se jedná o estetičtější a zdravější způsob léčby. Jak dlouho estetické výplně vydrží, záleží vždy na samotném pacientovi. Lidem, kteří neodsouvají zdraví zubů na druhou kolej a pravidelné využívají stomatologické služby, slouží plomby delší dobu.