Stomatologie Praha

Stomatologie Praha

Stomatologie Praha “Anděl Dent” – U nás pracují odborníci nejvyšší kategorie, kteří jsou schopni vyřešit jakýkoliv váš problém. Naše klinika drží krok s dobou a pro léčení pacientů využívá pouze nejnovější přípravky a metody.

Pacientům věnujeme patřičnou pozornost

Díky individuálnímu a pozornému přístupu se nám daří s pacienty navázat důvěrné vztahy, což napomáhá odstranění stresu a provádění léčby ve velice komfortním prostředí.

Pohodlně a rychle

Nejdůležitější pro nás je dosažení optimálního lékařského výsledku: pohodlně, levně, bezpečně, esteticky, rychle a bez bolesti!

Po první konzultaci vypracováváme celkový léčebný plán s úplným algoritmem návštěv všech potřebných odborníků, kde je uvedena přesná cena celého léčení, bez jejího následného zvýšení.

Zubní klinika „Anděl Dent“

Zubní klinika „Anděl Dent“ byla založena v roce 2008. Nacházíme se v nádherné pražské čtvrti Anděl. Na naší klinice jsou zastoupeny všechny druhy moderní stomatologie: zubní implantáty, všechny druhy zubní protetiky: nekovové a kovo-keramické, mikroprotetika, mikro-bar protézy, umělecké restaurování zubů, profesionální ústní hygiena, kosmetická stomatologie, parodontologie. Všechny druhy služeb jsou licencovány a certifikovány.

Od svého založení v roce 2008 klinika „Anděl Dent“ se ukázala jako jedna z neúspěšnějších zubních klinik v Praze. Tajemstvím našeho úspěchu je nejen kombinace vysoké profesionality a ultramoderního zařízení, ale i správné plánování práce zubního lékaře, zaměřené na uspokojení klientových potřeb. Hlavním mottem týmu „Anděl Dent“ je Vaše zdraví a dokonalý úsměv.

Stomatologie Praha

Zubní ordinace Anděl Dent – PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY!

☎ +420 608 123 928, +420 777 056 788
✉ email: info@andel-dent.cz,
🌐 Praha 5, Štefánikova 18/25, stanice metra Anděl