Stomatologická klinika Praha 5

Stomatologická klinika Praha 5

Stomatologická klinika Praha 5

Stomatologická klinika Andel Dent je stomatologie v centru Prahy, která poskytuje pacientům ucelený komplex služeb. Od svého založení v roce 2008 klinika „Anděl Dent“ se ukázala jako jedna z neúspěšnějších zubních klinik v Praze. Tajemstvím našeho úspěchu je nejen kombinace vysoké profesionality a ultramoderního zařízení, ale i správné plánování práce zubního lékaře, zaměřené na uspokojení klientových potřeb. Hlavním mottem týmu „Anděl Dent“ je Vaše zdraví a dokonalý úsměv.

Obecná stomatologie

Zabýváme se léčbou a prevencí zubního kazu, toku (odborně odontogenní periostitis), parodontitidy, pulpitidy.

Chirurgie

Můžete využít služeb našeho chirurga k vytržení mléčných a stálých zubů, stejně jako zubů moudrosti. Kromě toho je extrakce zubů často nutná během komplexní léčby.

Protetika

V zubním lékařství se pod protetikou rozumí použití korunek, můstků a kompletních zubních protéz horní a dolní čelisti.

Implantace

Jedná se o moderní způsob obnovy chrupu. Stomatologie v Kyjevě Family Dent poskytuje možnost získat nové zuby, které mají obdobné vlastnosti jako přirozené zuby.

Estetická stomatologie

Ideální zuby jsou rozmístěny rovně, mají správný tvar a barvu blízkou bílé. Všeho tohoto je možné docílit na naší klinice pomocí služeb pro korekci skusu, bělení a restaurování zubů.

Moderní technologie

V naší práci používáme zařízení vyrobené v USA, Německu a v Itálii. Vědeckými inovacemi v stomatologii jsou nové materiály, technologie, moderní zařízení a samotný lékař, který každodenně aplikuje tyto technologie v praxi. V naší klinice používají zubní lékaři technologické prostředky, které prokázaly svou účinnost v stomatologické praxi.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás! Rádi vám poradíme.

Zubní ordinace Anděl Dent – PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY!
+420 608 123 928, +420 777 056 788
email: info@andel-dent.cz,
Praha 5, Štefánikova 18/25, stanice metra Anděl