Restaurování zubů

Keramické fazety

Restaurování zubů

Obnova zdraví ústní dutiny se již stala standardem pro většinu stomatologických klinik. V poslední době však mnoho pacientů začíná zcela zákonitě požadovat, aby byla nejen obnovena normální funkce žvýkacího a řečového aparátu, ale aby i estetický výsledek práce zubaře byl na úrovni. Odborníci naší zubní ordinace v Praze jsou hrdí na to, že můžou svým zákazníkům nabídnout nejen „high-tech“ kvalitní léčby, ale také možnost estetičtějšího výsledku, stejně jako preventivní programy, dovolující ho udržet na dlouhou dobu.

Stomatologičtí terapeuti naší zubní kliniky v Praze nabízí jako alternativu standardních kvalitních plomb a korunek uměleckou obnovu korunkové (vnější) části zubu. Odborník obnovuje vrstvu po vrstvě všechny struktury zubu pomocí nanokompozitní výplně, ve výsledku čehož vypadá zub lépe než ten, kterým byl pacient obdařen od přírody.

Vynikajících výsledků lze dosáhnout pomocí mikroprotézování (fazety a výplně). Estetický výsledek je při tom podpořen funkční spolehlivostí.

Esteticky obnovené zuby vypadají přirozeněji, pokud obrys dásňového okraje odpovídá obrysu zdravých dásní, přirozenému znaku mládí.

Pokud byly zuby, bohužel, ztraceny, pak je ideálním řešením takové situace jejich nahrazení pomocí implantátů.

Restaurování zubů