Profesionální čištění zubů

Stomatologie Praha

Profesionální čištění zubů

Náš koncept léčby je založen na pravidelném profesionálním čištění zubů. Každý den jsou zuby vystavovány působení bakterií, které mění barvu zubní skloviny a změkčují ji. Zubní kartáček (tradiční nebo elektrický) je schopen vyčistit pouze 40-60% povrchu zubů, na kterém se může vytvářet povlak. V místech, kam se zubní kartáček nedostane, se hromadí bakterie. To způsobuje vznik zubního kazu nebo parodontitidy (neboli paradentózy).

Zajistit vyčištění míst těžko přístupných pro zubní kartáček můžete pouze profesionální čištění zubů. Proto je pravidelné profesionální čištění mimořádně důležité pro dlouhodobé zachování krásy a zdraví zubů a dásní.

Provádění pravidelných preventivních prohlídek a profesionálního čištění zubů 2-4 krát za rok, jakož i důsledné provádění postupů pro dodržování ústní hygieny v domácích podmínkách, pomůže zabránit nejen tvorbě zubního kazu a paradentóze, ale i cévním onemocněním a onemocněním kardiovaskulárního systému, které často souvisí s chorobami ústní dutiny.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás! Rádi vám poradíme.

Profesionální čištění zubů

Moderní technologie

V naší práci používáme zařízení vyrobené v USA, Německu a v Itálii. Vědeckými inovacemi v stomatologii jsou nové materiály, technologie, moderní zařízení a samotný lékař, který každodenně aplikuje tyto technologie v praxi. V naší klinice používají zubní lékaři technologické prostředky, které prokázaly svou účinnost v stomatologické praxi.

Zubní ordinace Anděl Dent – PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY!
+420 608 123 928, +420 777 056 788
email: info@andel-dent.cz,
Praha 5, Štefánikova 18/25, stanice metra Anděl