Dentální hygiena v Praze

Dentální hygiena

Dentální hygiena v Praze

Dentální hygiena v Praze. Dokonce i při pečlivém čištění zubů zubním kartáčkem se daří odstranit max 50% zubního plaku. Proto je profesionální čištění zubů nutné pro každého, kdo chce, aby jeho zuby byly zdravé.

Profesionální hygiena dovoluje zjistit mikroskopické zubní kazy, očistit zuby od zubního plaku a zubního kamene, a to i v takových místech, která nemohou být kvalitně vyčištěna kartáčkem – např. pod gingiválním okrajem nebo mezi zuby.

Hygiena je prováděna roztokem vody a čisticího prášku, který se aplikuje pod tlakem. Air Flow čistí zubní sklovinu, odstraňuje usazeniny z parodontálních kapes do hloubky 1 cm. Při tom se sklovina stává o několik odstínů světlejší.

Jak často lze provádět ústní hygienu?

Doporučená frekvence profesionální dentální hygieny je dvakrát do roka. Nicméně, pokud si to pacient přeje nebo je to doporučeno lékařem (v případě urychlené tvorby zubního plaku), je možné dentální hygienu provádět častěji – jednou za 2-3 měsíce. Častěji absolvovat ústní hygienu je doporučováno kuřákům, stejně jako těm, kdo rád pije černý čaj a kávu.

Dentální hygiena v Praze

Těšíme se na Vaši návštěvu!
Praha 5, Štefánikova 18/25, stanice metra Anděl.
Objednat se: www.andel-dent.cz , email: info@andel-dent.cz, tel: +420 608 123 928, +420 777 056 788