Čepy a dostavby pro dlouhodobou odolnost zubů

Zubní ordinace Praha

Čepy a dostavby pro dlouhodobou odolnost zubů

Čepy a dostavby pro dlouhodobou odolnost zubů, cena 2.500,- Kč
Výhody:
• Úplná renovace zubu, i toho nejzruinovanějšího.
• Zachování přirozené tkáně kořenů.
• Zdvojnásobení životnosti takového orgánu.
• Navrácení zubu funkčních a estetických vlastností.
• Umožňuje zvolit materiál implantátu tak, aby pacient neměl alergickou reakci.
На фото восстановление Зуба с шифтомrenovace zubu s implantátem53897006_2253762884951003_3904997953583972352_n

Na foto: renovace zubu s implantátem, cena 2.500,- Kč

Zubní klinika „Anděl Dent“

Zubní klinika „Anděl Dent“ byla založena v roce 2008. Nacházíme se v nádherné pražské čtvrti Anděl. Na naší klinice jsou zastoupeny všechny druhy moderní stomatologie: zubní implantáty, všechny druhy zubní protetiky: nekovové a kovo-keramické, mikroprotetika, mikro-bar protézy, umělecké restaurování zubů, profesionální ústní hygiena, kosmetická stomatologie, parodontologie. Všechny druhy služeb jsou licencovány a certifikovány.

Od svého založení v roce 2008 klinika „Anděl Dent“ se ukázala jako jedna z neúspěšnějších zubních klinik v Praze. Tajemstvím našeho úspěchu je nejen kombinace vysoké profesionality a ultramoderního zařízení, ale i správné plánování práce zubního lékaře, zaměřené na uspokojení klientových potřeb. Hlavním mottem týmu „Anděl Dent“ je Vaše zdraví a dokonalý úsměv.

Všichni doktoři v klinice „Anděl Dent“ jsou profesionály

Profesionální zubař je nejen odborníkem, který neustále získává nové znalosti na odborných školeních, ale má také bohaté pracovní zkušenosti, díky čemuž ovládá i ty nejnovější a jedinečné pracovní metody. Důležitou roli hrají vnitřní kvality odborníka, především jeho inteligence, psychologické znalosti, které pomáhají dodat odvahu pacientovi nebo naopak pacienta uklidnit.