Bělení zubů pomocí lampy Beyond

Bělení zubů pomocí lampy Beyond

Bělení zubů pomocí lampy Beyond – 3.500,- Kč!

Beyond je zdravým způsobem bělení zubů, trvá pouze 30 minut, dokáže vybělit na 12 odstínů, zachovává vzhled po dobu 2 let.

Bělení zubů pomocí lampy Beyond

Bělení zubů pomocí lampy BeyondKaždý člověk má svůj vlastní odstín zubní skloviny, což je zcela přirozené. Proto zářivě bílé zuby vždy vypadají nepřirozeně.
A za žloutnutí zubů může spousta faktorů – agresivní působení prostředí, vznik mikroskopických pór a prasklin na sklovině, do kterých pronikají pigmenty bobulí, šťáv, černého čaje a kávy. Úsměv se tak časem stává méně zářivým a jeho vzhled už nás netěší tolik jako dřív.
Vrátit úsměvu jeho přírodní bílou barvu pomáhá procedura speciálního čištění zubů (dentální
hygiena). Pokud chcete dosáhnout nejlepšího výsledku, obraťte se na naši kliniku Anděl Dent.

Provádíme profesionální bělení zubů Beyond podle americké technologie. Tato metoda pomáhá dosáhnout nejlepších výsledků bez poškození zubní skloviny. Ještě jste nikdy neslyšeli o této metodě? Pak Vám doporučujeme přečíst si tento materiál, který jsme pro Vás připravili.

Novinka ve stomatologii

Progresivní technologie Beyond je uznávaným lídrem aparátních systémů. V Praze tato metoda teprve nabírá na popularitě. Mezinárodní klinické výzkumy ukázaly, že bělení Beyond je účinnou a zcela bezpečnou metodou bělení zubní skloviny.
Hlavní výhody této metody:

 • Tato technologie umožňuje vybělit zuby až o 12 odstínů;
 • To je výborná zpráva pro ty,kteří mají poměrně tmavé zuby kvůli plaku. Důležité je zachovat přírodní bílou barvu zubů;
  Proces bělení zabírá pouhých 30 minut;
 • Účinnost této metody je až o 30 % vyšší v porovnání s jinými technologiemi bělení zubů;
 • Výsledek je okamžitý a vydrží po dobu 2 let;
 • Bodové zaměření umožňuje zesvětlit buď určité úseky nebo jednotlivé zuby;

Speciální UV filtr v maximální míře snižuje působení přístroje na vnitřní tkáně, což je
velmi důležité při zvýšené citlivosti skloviny.

Bělení zubů Beyond je moderní metoda, která využívá působení světla na zuby, pokryté speciálním gelem. Hlavní složkou (35 %) obsahu tohoto gelu je peroxid vodíku. Společnost Beyond vyvinula lampový systém LightBridge. Přístroj se skládá z halogenové a diodové části, což poskytuje maximální intenzitu při minimálním vyzařování tepla.

Proces bělení: jak probíhá kouzlo

Před zesvětlením je potřeba podstoupit vyšetření stomatologem. V případě potřeby se provádí sanace dutiny ústní a klinické čištění zubů. Je také potřeba vyloučit veškerou kontraindikaci.

Bělení Beyond je zakázáno:

 • osobám do 18 let;
 • v období těhotenství a laktace;
 • lidem s alergií na některou složku přípravku;
 • při užívání fotosenzitivních léků;
 • pacientům se zvýšeným opotřebením zubů;
Nedoporučuje se provádět bělení, pokud má pacient korunky na zubech, které jsou viditelné při úsměvu. Po proceduře by byl totiž rozdíl kontrastní.