AKCE NA Bělení ZUBŮ

AKCE NA Bělení ZUBŮ

AKCE NA Bělení ZUBŮ

📣AKCE NA Bělení ZUBŮ do 31.05.2018 – 2 500 Kč.

Objednat se: +420 608 123 928, +420 777 056 788
🌎www.andel-dent.cz ,
email: info@andel-dent.cz,
Praha 5, Štefánikova 18/25, stanice metra Anděl

Zubní klinika „Anděl Dent“

Zubní klinika „Anděl Dent“ byla založena v roce 2008. Nacházíme se v nádherné pražské čtvrti Anděl. Na naší klinice jsou zastoupeny všechny druhy moderní stomatologie: zubní implantáty, všechny druhy zubní protetiky: nekovové a kovo-keramické, mikroprotetika, mikro-bar protézy, umělecké restaurování zubů, profesionální ústní hygiena, kosmetická stomatologie, parodontologie. Všechny druhy služeb jsou licencovány a certifikovány.

Od svého založení v roce 2008 klinika „Anděl Dent“ se ukázala jako jedna z neúspěšnějších zubních klinik v Praze. Tajemstvím našeho úspěchu je nejen kombinace vysoké profesionality a ultramoderního zařízení, ale i správné plánování práce zubního lékaře, zaměřené na uspokojení klientových potřeb. Hlavním mottem týmu „Anděl Dent“ je Vaše zdraví a dokonalý úsměv.

Bělení zubů

Bílý úsměv dělá člověka sebevědomým a atraktivním pro ostatní. Ošklivé zuby často vytvářejí velké množství problémů a komplexů pro majitele, brání normální komunikaci s lidmi. Ve většině případů lze tuto situaci napravit. Pomůže tomu estetická stomatologie, bělení zubů – pojem, který zahrnuje různé metody, umožňující dělat náš úsměv bělejší.
Bělení zubů může probíhat v klinických podmínkách nebo doma. Zubní lékař zesvětluje zuby různými způsoby za použití speciálního zařízení (ultrazvuk, lasery) a chemických prostředků.
Pro domácí bělení se používají hotové systémy, které zahrnují speciální zařízení, vyrobené podle individuálních rozměrů a bělicí prostředky. Pro získání dobrého výsledku musíme provádět ošetření denně v průběhu 2-3 týdnů. V případě, že zubní sklovina změnila barvu v důsledku traumatu nebo odstranění nervu, může lékař doporučit vnitřní bělení, při kterém se účinná látka umisťuje uvnitř zubu po určitou dobu.